502-435-485

Żabianka ul. Gdyńska 1/6 (wejście pod przychodnią)

O nas

O nas

czym się zajmujemy

Nasza firma powstała w 2013 roku. Pomysł na rozpoczęcie działalności w zakresie serwisu rowerowego i handlu zrodził się z wieloletniego doświadczenia, zebranego w jednym z najstarszych sklepów w Gdańsku Wrzeszczu i z pasji, która płynie w naszych żyłach już od urodzenia. Na przestrzeni kilku lat udało się otworzyć salon rowerowy wraz ze stanowiskami serwisowymi, oferujący szeroki asortyment i będący przystępnym dla klienta.

Michał CzarneckiZajmujemy się sprzedażą rowerów takich marek jak AUTHOR, ACCENT, AGANG, BIRIA, SCHAUFF, BURGHARDT. Współpracujemy z większością dystrybutorów sprzętu rowerowego w Polsce. Nasza oferta jest więc różnorodna, a przy tym konkurencyjna cenowo. Staramy się spełniać wymagania zarówno klientów zaczynających przygodę z rowerem, jak i również profesjonalistów, dla których bicykl jest pomysłem na życie.

Podstawowym profilem naszej działalności jest serwis rowerowy. Przez lata aktywności zawodowej udało nam się zrealizować setki zleceń w zakresie naprawy, ulepszeń i konserwacji jednośladów nabierając tym samym doświadczenia i praktycznych umiejętności. Dzięki wprawie w fach, jaki mamy przyjemność uprawiać, jesteśmy w stanie doprowadzić do świetności każdy rower. Współpraca z wieloma dystrybutorami daje Państwu pewność, że zdobędziemy każdą (nawet najbardziej nietypową) część do naprawianego pojazdu. W naszym serwisie mogą Państwo zostawić swój rower mając pewność, że znajduje się on w odpowiednich rękach i że dołożymy wszelkich starań, aby usługa spełniała Państwa oczekiwania.

Jeżeli potrzebują Państwo dobrego roweru i rzetelnej pomocy przy doborze części lub chcą Państwo doprowadzić rower do sprawności, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykrywamy i naprawiamy różnorodne usterki w szybkim tempie. Udzielamy również porad w zakresie konserwacji i eksploatacji rowerów tak, aby służyły Państwu przez wiele lat. Cechuje nas fachowa i miła obsługa. Pragniemy, aby każdy nasz Klient, przychodząc do nas miał poczucie, że dokonał właściwego wyboru.

Galeria zdjęć

naszego miejsca pracy

Przedstawiamy galerię zdjęć naszego sklepu i stanowisk serwisowych. Znajdą Państwo u nas rowery nowe, a także akcesoria takie jak bagażniki, sakwy, kaski, lampki do jazdy nocnej i wiele więcej.

IMG_0995